021-66349323


جستجوی پیشرفته

Baby cam

دوربین تحت شبکه ی Baby cam از طریق شبکه های بیسیم wifiو باسیم ، تصاویر دوربین ها را برای دستگاه گیرنده ارسال می شود و بر روی RAM SD ضبط میکند.همه شبکه های بیسیم از طریق امواج رادیویی اطلاعات را ارسال و دریافت می کنند. این ارسال در یک فرکانس خاص صورت می گیرد که معمولا 2”4 مگا هرتز یا 5”8 مگا هرتز است. در شبکه های وای فای ارسال اطلاعات رادیویی تحت پروتکل های استاندارد wifi صورت می گیرد که گذشته از ایجاد امینیت بیشتر، از به وجود امدن تداخل در رویه ارسال اطلاعات جلوگیری می کند.بیشتر دوربین های مداربسته wifi در بهترین حالت از ریت ارتباط 11n پشتیبانی می کنند که امکان ارسال اطلاعات تا 150Mbsرا به شما می دهد.

برد دوربین های wifi در محیط های داخلی بین 20 تا 50 مترمی باشد.با توجه به این موضوع بهتر است دوربین را در فاصله ای به مراتب نزدیکتر از برد مفید آن نصب کنیم. دوربین های wifi به 3 نوع Baby cam وFisheye و دوربین لامپی وجود دارد.

 

wide 3.6 میلیمتر

ورودی تغذیه ولتاژv 5

قابلیت چرخش 180 درجه در جهت عمودی و 360 درجه در جهت افقی

قابلیت انتقال تصویرو صدا بر روی موبایل از طریق نرم افزار

قابلیت نصب Ram SD و ساپورت RAM تا 128گیگابایت

ساپورت نرم افزار انتقال تصویر ICSEE

دارای پورت LAN

دید در شب

مزایا

از مزایای دوربین Baby cam می توان به عدم نیاز به دستگاه ضبط کننده و قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه ی داخلی و بدون نیاز به کابل کشی ،دید در شب و امکان کنترل دوربین توسط نرم افزار و امکان مکالمه دو طرفه اشاره کرد.

  • Start Publishing Date

نکاتی برای نصب  دوربین مدار بسته باید رعایت کنیم که به شما در گرفتن نتیجه عالی کمک خواهد کرد.

قبل از هر اقدامی جهت داشتن یک سیستم امنیتی خوب و عالی نیازمند نکاتی هستیم که به ما کمک خواهد کرد بهترین نتیجه را داشته باشم که با رعایت انها محقق خواهد شد.

نکته اول:                         

شناختن ...

قابلیت یا تکنولوژی WDRچیست؟

ابتدا قبل از اینکه بگوییم WDRچیست محیطی که باید از تکنواوژی WDRاستفاده میشود را شرح داد

وقتی ما در محیط تاریک مثل یک پارکینگ  قرار میگیریم و از روبرو نور شدید مثل نور خورشید به محل تاریک میتابد تصویر ما برای دوربین های بدون قابلیت  WDR شفاف نیست و کمی تاریک به نظر ...

منوی XVI چیست و چه کابردی دارد؟

زمان زیادی از تولید دوربین های مداربسته میگذرد و با استفاده از  تکنولوژی های جدید به روز رسانی میشود. امروزه دوربین مداربسته پشرفته تر و کار با آنها ساده تر است .

یکی از ویژگی های دوربین مداربسته  منو دستی به نام OSD است که بر روی کابل کواکسیال وجود دارد و وظیفه آن ...

Load More