021-66349323

Baby cam

دوربین تحت شبکه ی Baby cam از طریق شبکه های بیسیم wifiو باسیم ، تصاویر دوربین ها را برای دستگاه گیرنده ارسال می شود و بر روی RAM SD ضبط میکند.همه شبکه های بیسیم از طریق امواج رادیویی اطلاعات را ارسال و دریافت می کنند. این ارسال در یک فرکانس خاص صورت می گیرد که معمولا 2”4 مگا هرتز یا 5”8 مگا هرتز است. در شبکه های وای فای ارسال اطلاعات رادیویی تحت پروتکل های استاندارد wifi صورت می گیرد که گذشته از ایجاد امینیت بیشتر، از به وجود امدن تداخل در رویه ارسال اطلاعات جلوگیری می کند.بیشتر دوربین های مداربسته wifi در بهترین حالت از ریت ارتباط 11n پشتیبانی می کنند که امکان ارسال اطلاعات تا 150Mbsرا به شما می دهد.

برد دوربین های wifi در محیط های داخلی بین 20 تا 50 مترمی باشد.با توجه به این موضوع بهتر است دوربین را در فاصله ای به مراتب نزدیکتر از برد مفید آن نصب کنیم. دوربین های wifi به 3 نوع Baby cam وFisheye و دوربین لامپی وجود دارد.

 

wide 3.6 میلیمتر

ورودی تغذیه ولتاژv 5

قابلیت چرخش 180 درجه در جهت عمودی و 360 درجه در جهت افقی

قابلیت انتقال تصویرو صدا بر روی موبایل از طریق نرم افزار

قابلیت نصب Ram SD و ساپورت RAM تا 128گیگابایت

ساپورت نرم افزار انتقال تصویر ICSEE

دارای پورت LAN

دید در شب

مزایا

از مزایای دوربین Baby cam می توان به عدم نیاز به دستگاه ضبط کننده و قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه ی داخلی و بدون نیاز به کابل کشی ،دید در شب و امکان کنترل دوربین توسط نرم افزار و امکان مکالمه دو طرفه اشاره کرد.

  • Start Publishing Date

دوربین تحت شبکه ی Baby cam از طریق شبکه های بیسیم wifiو باسیم ، تصاویر دوربین ها را برای دستگاه گیرنده ارسال می شود و بر روی RAM SD ضبط میکند.همه شبکه های بیسیم از طریق امواج رادیویی اطلاعات را ارسال و دریافت می کنند. این ارسال در یک فرکانس خاص صورت می گیرد که معمولا 2”4 مگا هرتز یا 5”8 مگا هرتز ...

 

نکاتی برای نصب  دوربین مدار بسته باید رعایت کنیم که به شما در گرفتن نتیجه عالی کمک خواهد کرد.

قبل از هر اقدامی جهت داشتن یک سیستم امنیتی خوب و عالی نیازمند نکاتی هستیم که به ما کمک خواهد کرد بهترین نتیجه را داشته باشم که با رعایت انها محقق خواهد شد و ما آن را برایتان آماده کردیم.

نکته اول  

...

Load More