021-66349323


جستجوی پیشرفته

نکاتی مهم برای نصب دوربین مدار بسته

نکاتی برای نصب  دوربین مدار بسته باید رعایت کنیم که به شما در گرفتن نتیجه عالی کمک خواهد کرد.

قبل از هر اقدامی جهت داشتن یک سیستم امنیتی خوب و عالی نیازمند نکاتی هستیم که به ما کمک خواهد کرد بهترین نتیجه را داشته باشم که با رعایت انها محقق خواهد شد.

نکته اول:                         

شناختن فضایی که میخواهیم دوربین مدار بسته در آنجا نصب شود مطابق بودجه ای که تعیین کردیم تعداد ونوع دوربین مدار بسته را مشخص کنیم.

نکته دوم :

خرید دوربین مداربسته است که باید با توجه به محل قرار گیری دوربین مدار بسته آن را تهیه کرد دوربین های مدار بسته دو نوع بالت و دام را دارا هستن دورین های بالت که به خاطر ویژگی آن و ضد آب بودن در محیط های باز نصب میشوند و دوربین دام در محیط های بسته استفاده میشود.

نکته سوم:

خرید یک DVR(Digital Video Recorder) دستگاه ضبظ کننده یا ذخیره کننده تصاویر میباشد که این دستگاه با تعداد دوربین ها مرتبط است یعنی به تعداد دوربین ها یاید کانال داشته باشند که به صورت 4 کانال، 8 کانال ، 16کانال و 32 کانال ارائه میشود. با توجه به احتمال اضافه شدن دوربین میتوانیم از دستگاه که تعداد کانال بیشتری دارد استفاده کنیم.

نکته چهارم:

با توجه نوع نیاز افراد دوربین مدار بسته در جاهای مختلفی نصب میشود. اما ما مکان های مرسوم برای نصب دوربین مداربسته را ارائه میدهیم.

1.پارکینک

2.فضای بیرونی ساختمان ها

  1. درب ورودی
  2. راهرو ها
  3. آسانسورها

6.لاوی ساختمان

پس از تعیین دقیق محل نصب دوربین مداربسته اندازه کابل مصرفی را مشخص میکنیم.

نکته پنجم:

برای طولانی شدن عمر دوربین و تجهیزات آن باید از دیده شدن کابل ها جلوگیری کنیم یعنی از طریق لوله های مخصوص کابل ها ی دوربین مدار بسته از جنس فولادی یا پلکسی استفاده بشود.

دوربین را در جایی نصب کنیم که نور خورشید به صورت مستقیم به لنز آن نتابد و در مکان هایی که سایه بان دارند نصب شود برای جلوگیری از گرما در تابستان و باران برف در زمستان

برای بیشتر شدن عمق دید بهتر است از نصب دوربین در جاهایی که پوشش گیاهی دارند خودداری شود.

  • Start Publishing Date

نکاتی برای نصب  دوربین مدار بسته باید رعایت کنیم که به شما در گرفتن نتیجه عالی کمک خواهد کرد.

قبل از هر اقدامی جهت داشتن یک سیستم امنیتی خوب و عالی نیازمند نکاتی هستیم که به ما کمک خواهد کرد بهترین نتیجه را داشته باشم که با رعایت انها محقق خواهد شد.

نکته اول:                         

شناختن ...

قابلیت یا تکنولوژی WDRچیست؟

ابتدا قبل از اینکه بگوییم WDRچیست محیطی که باید از تکنواوژی WDRاستفاده میشود را شرح داد

وقتی ما در محیط تاریک مثل یک پارکینگ  قرار میگیریم و از روبرو نور شدید مثل نور خورشید به محل تاریک میتابد تصویر ما برای دوربین های بدون قابلیت  WDR شفاف نیست و کمی تاریک به نظر ...

منوی XVI چیست و چه کابردی دارد؟

زمان زیادی از تولید دوربین های مداربسته میگذرد و با استفاده از  تکنولوژی های جدید به روز رسانی میشود. امروزه دوربین مداربسته پشرفته تر و کار با آنها ساده تر است .

یکی از ویژگی های دوربین مداربسته  منو دستی به نام OSD است که بر روی کابل کواکسیال وجود دارد و وظیفه آن ...

Load More