021-66349323


جستجوی پیشرفته

قابلیت یا تکنولوژی WDRچیست؟

قابلیت یا تکنولوژی WDRچیست؟

ابتدا قبل از اینکه بگوییم WDRچیست محیطی که باید از تکنواوژی WDRاستفاده میشود را شرح داد

وقتی ما در محیط تاریک مثل یک پارکینگ  قرار میگیریم و از روبرو نور شدید مثل نور خورشید به محل تاریک میتابد تصویر ما برای دوربین های بدون قابلیت  WDR شفاف نیست و کمی تاریک به نظر میاید.

ما در اینجا میخواهیم یک تکنولوژی به شما معرفی کنیم که به ما این قابلیت را میدهد که در این شرایط تصویر خوبی را داشته باشیم.

Wide Dynamic Range به معنی بازه دینامیک بالا هست که به اختصارWDR گفته میشود.

یک دامنه یا کستره داینامیکی میزان قدرت دریافت تصاویر در یک دوربین با توجه به متفاوت بودن نور های محیط میباشد

گستره داینامیکی دوربین ها نسبت به هم با قابلیت WDR متفاوت هستند یعنی اگر یک دوربین که دارای قابلیت WDRمیباشد میتواند در نور های که زیاد هستن و نورهایی که کم هستند تعادل ایحاد کنند . تصویر مطلوب تری را نسبت به دیگر دوربین ها ارائه دهند.

WDRبا مجهز بودن به دو حسگر CCDمتواند نور محیط را متعادل کند به این شکل که یک  CCD با سرعت بالاتری عکس میگرد یا تصاویر را دریافت میکند و یک CCD  دیگر با سرعت کمتر و با ترکیب کردن این تصاویر میتواند تصور مطلوب تری ارائه دهد.

اگر در محیطی باشید که نور به صورت مستقیم به لنز دوربین میتابد یا یک منبع نور زیاد مثل پنجره یا درب ورودی به دوربین میتابد باید از دوربینی که مجهز به  WDRهست استفاده کنید.

دوربین های دارای WDR مشکل ضد نور بودن تصویر را حل میکنند.

نمونه تصویر با قابلیت WDR و بدون تکنولوژی WDR

 

 

  • Start Publishing Date

نکاتی برای نصب  دوربین مدار بسته باید رعایت کنیم که به شما در گرفتن نتیجه عالی کمک خواهد کرد.

قبل از هر اقدامی جهت داشتن یک سیستم امنیتی خوب و عالی نیازمند نکاتی هستیم که به ما کمک خواهد کرد بهترین نتیجه را داشته باشم که با رعایت انها محقق خواهد شد.

نکته اول:                         

شناختن ...

قابلیت یا تکنولوژی WDRچیست؟

ابتدا قبل از اینکه بگوییم WDRچیست محیطی که باید از تکنواوژی WDRاستفاده میشود را شرح داد

وقتی ما در محیط تاریک مثل یک پارکینگ  قرار میگیریم و از روبرو نور شدید مثل نور خورشید به محل تاریک میتابد تصویر ما برای دوربین های بدون قابلیت  WDR شفاف نیست و کمی تاریک به نظر ...

منوی XVI چیست و چه کابردی دارد؟

زمان زیادی از تولید دوربین های مداربسته میگذرد و با استفاده از  تکنولوژی های جدید به روز رسانی میشود. امروزه دوربین مداربسته پشرفته تر و کار با آنها ساده تر است .

یکی از ویژگی های دوربین مداربسته  منو دستی به نام OSD است که بر روی کابل کواکسیال وجود دارد و وظیفه آن ...

Load More